دفتر امور خانواده و بانوان
اخبار
1398/05/12
پرويزپور مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري در جلسه هماهنگي اجراي طرح بهداشت و سلامت زنان و دختران روستاي درمره از توابع بخش شاهيوند چگني پرويزپور مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري در جلسه هماهنگي اجراي طرح بهداشت و سلامت زنان و دختران روستاي درمره از توابع بخش شاهيوند چگني
پرويزپور مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري در جلسه هماهنگي اجراي طرح بهداشت و سلامت زنان و دختران روستاي درمره از توابع بخش شاهيوند چگني

سلامت جامعه در گرو داشتن زنان سالم است چرا كه آنان اولين مراقبان سلامت خانواده و جامعه هستند

در قوانين بالا دستي از جمله قانون اساسي ، برنامه شش گانه توسعه و همچنين منشور حقوق شهروندي بندهايي به بحث سلامت زنان اختصاص داده شده است .
در طول چهار دهه از عمر انقلاب شاخص هاي سلامت زنان از جمله افزايش سن اميد ،كاهش ميزان مرگ و مير مادران و نوزادان ،دسترسي به امكانات پزشكي و درماني و ... ارتقاء يافته است .
در بعضي از مناطق محروم و كمتر برخوردار شاهد هستيم زنان دسترسي چنداني به امكانات بهداشتي و آموزش هاي خود مراقبتي ندارند و نيازمند توجه بيشتري هستند.
زنان و دختران روستاي درمره چگني در حوزه بهداشت و سلامت نيازمند توجه ويژه اي هستند كه با همكاري و قول مساعد بسيج جامعه پزشكي دانشگاه علوم پزشكي بدنبال خدمت رساني با كيفيت در حوزه هاي غربالگري سلامت ،ارائه خدمات دارويي و روان شناسي ،كاهش نرخ ناباروري و آموزش هاي خود مراقبتي در اين روستا هستيم .
22
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal