دفتر امور خانواده و بانوان
اخبار
1397/12/11
دكتر خادمي استاندار لرستان در جلسه نشست صميمي با مديران زن و بانوان شاغل در استانداري دكتر خادمي استاندار لرستان در جلسه نشست صميمي با مديران زن و بانوان شاغل در استانداري
دكتر خادمي استاندار لرستان در جلسه نشست صميمي با مديران زن و بانوان شاغل در استانداري و فرمانداريهاي تابعه كه به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن و مادر و ميلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)برگزار گرديد اظهار داشت:
افزايش سطح آگاهي و پيشرفت هاي علمي  بانوان باعث شده كه مطالبات آنان آگاهانه و منوط بر شناخت از مسائل حقوقي شان باشد .
نقش بانوان در تحولات اجتماعي كشور نقشي مهم و تاثير گذار است و در آينده نزديك  شاهد حضور برحسته تر و موثرتر آنان  در توسعه كشور خواهيم بود.
استراتژي مهم دولت در حوزه زنان حمايت و تقويت حضور زنان در عرصه هاي مختلف سياسي ،اجتماعي و فرهنگي ورزشي است و در برنامه توسعه هم در موادي مستقيما به توانمند سازي بانوان پرداخته است .
دولت مصصم است كه از توانمندي هاي زنان در مناصب مديريتي استفاده نمايد هر چند كه مقاومت هايي نسبت به مديريت زنان وجود دارد و عده اي همچنان معتقد هستند زنان از عهده مسئوليت هاي سنگين بر نمي آيند اما عزم دولت در انتصاب بانوان شايسته و متخصص جزم است .
استاندار لرستان خطاب به بانوان مدير گفت
زنان مدير  رسالت اجتماعي خطيري دارند چرا كه نماينده قشر بانوان هستند و اگر بتوانند مسئوليت هاي محوله را به خوبي انجام دهند اعتماد عمومي جامعه به مديريت زنان بيشتر خواهد شد .
زنان مدير بايد جريان ساز باشند و تا زماني كه مسئوليت دارند در شناسايي و تقويت همكاران بانو جهت پذيرش پست هاي مدير يتي تلاش كنند.
دكتر خادمي به اهميت فعاليت هاي اجتماعي و عضويت در سازمان هاي مردم نهاد و موسسات خيريه اشاره كرد و خاطر نشان كرد
بانوان مدير محدود به فعاليت هاي اداري و كاري نباشند و در فعاليت هاي اجتماعي و خيرخواهانه حضوري فعال داشته باشند .
استاندار لرستان در پايان گفت هدف همه مسئولين توسعه پايدار كشور است و استفاده از ظرفيت زنان بعنوان نيمي از جمعيت، راه رسيدن به اين مهم را هموارتر ميكند .
15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal