دفتر امور خانواده و بانوان
اخبار
1397/10/06
مديركل امور بانوان و خانواده استانداري: شناسايي زنان برتر لرستان در دستور كار است مديركل امور بانوان و خانواده استانداري لرستان گفت: دستاوردهاي بانوان در طول انقلاب اسلامي شناسايي و تجليل شوند. مديركل امور بانوان و خانواده استانداري: شناسايي زنان برتر لرستان در دستور كار است  مديركل امور بانوان و خانواده استانداري لرستان گفت: دستاوردهاي بانوان در طول انقلاب اسلامي شناسايي و تجليل شوند.
مديركل امور بانوان و خانواده استانداري: شناسايي زنان برتر لرستان در دستور كار است

مديركل امور بانوان و خانواده استانداري لرستان گفت: دستاوردهاي بانوان در طول انقلاب اسلامي شناسايي و تجليل شوند.

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، ناهيد پرويزپور در سومين جلسه كميته زنان ستاد بزرگداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اظهار كرد: شناسايي زنان برتر استان در طول چهار دهه انقلاب در دستور كار است.

وي ادامه داد: زنان در طول انقلاب اسلامي پيشرفت‌هاي قابل توجهي در زمينه‌هاي علمي، فرهنگي، ورزشي و پژوهشي در سطوح بين المللي، آسيايي و ملي داشته‌اند.

پرويزپور اضافه كرد: لازم است اين دستاوردها شناسايي و تجليل شوند.

مديركل امور بانوان و خانواده استانداري لرستان گفت: به همين منظور با توجه به شاخص‌هاي تعريف شده‌اي كه ابلاغ خواهد شد؛ دستگاه‌هاي اجرايي نسبت به شناسايي و معرفي زنان واجد شرايط به دفتر امور بانوان، اقدام كنن تا بعد از بررسي اسناد و مدارك به نحو مقتضي از آنان تجليل به عمل آيد.
10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal