دفتر امور خانواده و بانوان
مدير كل امور بانوان استانداري لرستان: توانمند سازي بانوان در تمام حوزه ها مهمترين هدف ماست
مدير كل امور بانوان استانداري لرستان:  توانمند سازي بانوان در تمام حوزه ها مهمترين هدف ماست نشست با زنان هنرمند
مدير كل امور بانوان استانداري لرستان:

توانمند سازي بانوان در تمام حوزه ها مهمترين هدف ماست

مدير كل امور بانوان استانداري لرستان در نشست بانوان هنرمند در حاشيه سيزدهمين نمايشگاه كتاب استان لرستان، گفت: يكي از مهمترين برنامه هاي دولت تدبير و اميد، توانمند سازي بانوان در تمامي حوزه هاست.

به گزارش روابط عمومي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي، ناهيد پرويز پور در نشست تخصصي بانوان هنرمند كه در بخش جنبي سيزدهمين نمايشگاه كتاب استان برگزار شد، گفت: نمايشگاه كتاب مهمترين رويداد فرهنگي در طول سال است و اميدواريم همانگونه كه با تمركز زدايي برگزاري اين رويداد در تهران و برپايي آن در مركز استانها، عدالت فرهنگي اجرا شد، زمينه برپايي اين رويداد در شهرستان هاي استان نيز فراهم گردد.

مدير كل امور بانوان استانداري لرستان افزود: بانوان لرستاني نشان داده اند كه در حوزه هاي مختلف تاثير گذار و اثر بخش هستند و لرستان در حال حاضر در موضوع انتصابات بانوان، رتبه هفتم كشوري را داراست كه البته بايد با نگاه ويژه مسئولين استاني اين رتبه بهتر و بهتر شود.

وي تصريح كرد: يكي از مهمترين برنامه هاي دولت تدبير و اميد توانمند سازي بانوان در حوزه هاي مختلف و سپردن مناصب مديريتي به زنان است كه خوشبختانه در حال حاضر در استان به خوبي اجرا شده كه از آن جمله امروز شاهد سپردن سكان سازمان مديريت و برنامه ريزي استان به يكي از بانوان توانمند استان بوديم.

پرويز پور در پايان خاطر نشان ساخت: حضور بانوان در عرصه هاي مختلف اجتماعي حاصل انقلاب شكوهمند اسلامي است و هنر يكي از شاخص ترين حوزه هاي حضور بانوان است كه زمينه ي ابراز تمايلات و احساسات را براي زنان ايران اسلامي فراهم آورده است.
1398/07/24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal